stop obtěžujícímu kouření

Podpořte petici stop kouření. Vždy když dojde na téma kouření, vzpomenu si na svůj zasmraďovač vzduchu. Co to je?

zákazZasmraďovač vzduchu je pomyslným opakem osvěžovače vzduchu. Vždy ho mám u sebe, když se ptám nějakého kuřáka, jestli musí kouřit, když tím obtěžuje celý stůl nekuřáků vedle. Jejich častou obranou je odpověď, že na daném místě kouření není zakázáno. V tuto chvíli neváhám svůj zasmraďovač vzduchu použít a tvrdím, že jeho použití také není zakázáno. Mně osobně nejvíce vadí kouření na ulici, tedy na veřejném prostranství. Tam se totiž nemohu vdechování kouře nijak vyhnout. Proto se mi kuřáci, hlavně po ránu, s cigeretou vyhýbejte. To totiž vůbec neváhám svůj zasmraďovač použít.

Pokud tento příspěvek čte nějaký kuřák, nechť se prosím v komentářich vyjádří k tomu, proč kuřák odhazuje nedopalek na zem, proč těsně před nástupem do prostředku hromadné dopravy si dá poslední mohutnou dávku, kterou bohužel vychutnává až v tramvaji a kouř vydechuje uvnitř?

2 komentáře: “stop obtěžujícímu kouření”

  1. kurak xxx napsal:

    jo to je dobra zbran no pouzivej to dal estli to pomaha ja bych teda odesel

  2. renata napsal:

    kouřila jsem skoro 27 let.nezůstalo u jedné krabičky.vždycky jsem záviděla tomu co dokázal přestat.a jak jsem to skoncila já?Vždycky jsem musela mít aspon karton do zásoby,aby nedošly.jednou přišla dcera( 14)že má díru na kalhotech a potřebuje si koupit nový.já na ní spustila,že je blázen,před výplatou jí nebudu kupovat kalhoty,a přitom jsem měla v peněžence peníze na další karton do zásoby.když mi to došlo,jak jsem hnusná,obírám vlastni dítě,abych měla na cigáro,tak jsem řekla že končím.dokouřila jsem,co bylo doma a celou dobu jsem se připravovala na konec.ten přišel v práci na kuřárně.dotáhla jsem poslední až k filtru,típla,pozdravila se s holkama,ty se mi smály,ale od 5.12.O7 nekouřím.je pravda,někdy mám docela chut,ale stací,že si za mě sedne v buse někdo kdo dokouřil,a vím,že jsem se rozhodla dobře.taky vím,že by stačij jedinný šluk a jsem v tom zase.
    zdraví Renata České Budějovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *